Myślisz, że już naprawdę nic nie potrafi Cię zaskoczyć? A co powiesz na możliwość poprowadzenia samolotu, który wzbije się w podniebne przestworza? Symulator lotu to urządzenie, które daje użytkownikowi szansę doświadczenia tego, co na co dzień czuje pilot maszyny sterującej. Wynajem symulatorów lotów staje się coraz bardziej popularną opcją na różnego rodzaju imprezach okolicznościowych niekoniecznie związanych z branżą lotniczą.
Czym jest symulator lotu?
To wyspecjalizowanie urządzenia, które w realistyczny sposób odzwierciedlają funkcjonowanie maszyn lotniczych. Za pomocą symulatora przenosimy się w wirtualny świat. Stajemy się tym samym pilotami samolotów pasażerskich, helikopterów, myśliwców czy statków kosmicznych.
W tym wypadku przenosimy się jednak z typowych gier, w których sterujemy pojazd za pomocą klawiatury, myszki czy joysticka. Użytkowanie symulatora lotu pozwala korzystać nam z profesjonalnych urządzeń sterowniczych: wolantu, pedałów, przepustnicy oraz kilku ekranów. Na tych ostatnich zobaczymy rzeczywisty obraz w czasie lotu. Odczujemy również wszystkie czynniki fizyczne – od drgań do przeciążenia. Takie możliwości oferują już więc nie tylko zwykłe maszyny lotnicze, ale także symulatory. Wynajem tego typu konstrukcji stworzył więc niezwykłą możliwość zostania pilotem własnej maszyny lotniczej bez konieczności ukończenia jakichkolwiek kursów.
Jak korzystać z symulatora lotu?
Użytkowanie symulatora rozpoczyna się od opanowania podstawowych czynności: korzystania z urządzeń sterowniczych oraz wzniesienia wirtualnej maszyny w powietrze. Następnie gracz stara się kontrolować parametry lotu oraz wylądować. Prawdziwa zabawa zaczyna się potem. Oprogramowanie symulatora pozwala użytkownikowi latać w określonych warunkach atmosferycznych lub danych sferach powietrznych. Istnieje możliwość latania w oparciu o konkretną strategię lub misję.
Wynajem symulatorów na imprezę
Symulator z pewnością zachwyci każdą osobę, która na co dzień ma styczność z branżą lotniczą. To urządzenie skierowane jest jednak również do szerszego grona odbiorców. Z symulatora może korzystać właściwie każdy. Taką możliwość zyskujemy dzisiaj podczas:
– targów branżowych;
– firmowych imprezy integracyjne;
– pikników lotniczych;
– urodzin;
– imprez branżowych;
– eventach dla modelarzy i miłośników lotnictwa.
Doświadczenie, rywalizacja i integracja – dlaczego warto wynająć symulator lotu?
Wynajęcie symulatora lotu na jakąkolwiek imprezę to zapewnienie gościom naprawdę wyjątkowej formy rozrywki. Dodatkowo wpływa ona na szybsze nawiązywanie kontaktów oraz społeczną integrację. Możliwość rywalizacji, wspieranie kolegi, który uczy się latać oraz świetna zabawa – wszystko to, dzięki symulatorom.

Symulatory lotów stały się nową atrakcją na imprezach. Wynajem symulatorów to doskonała alternatywa, dzięki której można skorzystać z oryginalnej formy rozrywki. Lot własnym samolotem pasażerskim, helikopterem lub myśliwcem? Dlaczego nie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *