Nowoczesna impreza branżowa, integracyjna czy firmowa zasługuje na uświetnienie wyjątkowymi atrakcjami. Mogą nimi być innowacyjne i oryginalne symulatory. Wynajem symulatorów lotów to coraz bardziej popularna oferta dostępna właściwie w każdym większym mieście. Dlaczego warto zdecydować się właśnie na tę formę rozrywki? Jak prezentuje się oferta firm, które na co dzień zajmują się wynajmowaniem tego rodzaju urządzeń?

Czym jest symulator lotu?
To konstrukcja, na którą składa się specjalistyczny sprzęt oraz oprogramowanie. Głównym zadaniem symulatora lotu jest jak najbardziej realne odzwierciedlenie lotu samolotu. Użytkownik zasiada na fotelu, wciela się w rolę pilota oraz korzysta ze profesjonalnych narzędzi sterowniczych. Znajdujemy je w każdym dzisiejszym kokpicie maszyn latających. Symulator lotu funkcjonuje w oparciu o system multimedialny, oddziałujący na określone sterowniki i urządzenia. Użytkownik może tym samym odczuć nie tylko wrażenia wizualne, ale także fizyczne – drgania, przeciążenie czy siłę odśrodkową.

symulator lotu wynajem – sprawdź

Wynajem symulatorów – oferta


Współczesne firmy, które zajmują się wynajmem symulatorów muszą oferować klientowi coraz bardziej konkurencyjną ofertę. Ten biznes tylko wbrew pozorom jest mało popularny. Przedsiębiorstwa różnicują więc ofertę wynajmu symulatorów lotu na poziomie udostępniania:
– liczby strategii gry;
– dostępnych grafik, dzięki którym gracz przenosi się w dany zakątek realnego świata;
– opieki profesjonalnego instruktora;
– mniej lub bardziej nowoczesnego oprogramowania;
– różnych rodzajów bodźców wizualnych i fizycznych;
– prowadzenia różnych typów maszyn lotniczych.
Wirtualny świat, w który wkracza dany użytkownik musi być dopracowany do perfekcji. Oprócz tego firma, zajmująca się wynajmem symulatorów dba o profesjonalny i bezpieczny sprzęt. W jego skład zwykle wchodzą dwa jednoosobowe, ruchome fotele pilota. Oprócz tego nie może zabraknąć oczywiście urządzeń sterowniczych: wolantu, przepustnic czy kilku ekranów. Na tych ostatnich będą wyświetlane parametry lotu oraz rzeczywisty obraz, m.in. widok pasu startowego na lotnisku w wybranych kraju czy krajobrazy widoczne podczas lotu.
Gdzie wynająć?
Najwygodniej zamówić usługę wynajmu symulatorów lotu przez Internet. Wystarczy jedynie wejść na stronę danej firmy oraz obejrzeć dostępne symulatory. Wynajem tego typu urządzeń opiera się na zamówieniu usługi w określone miejsce. Pracownicy firmy przyjadą pod wskazany adres, zainstalują potrzebą konstrukcję i uruchomią symulator tak, żeby był zdolny do działania. Najczęściej przez cały czas wynajmu symulatora lotu do dyspozycji na miejscu pozostaje również profesjonalny instruktor. Dlaczego warto zdecydować się na wynajem?
Użytkowanie symulatora lotu to doskonała i oryginalna forma rozrywki, która doskonale sprawdzi się podczas imprez okolicznościowych oraz eventów firmowych, integracyjnych czy branżowych. Możliwością skorzystania z tego rodzaju atrakcji z pewnością będą osoby, mające na co dzień styczność z lotnictwem. To także doskonała forma zabawy dla zwykłych ludzi. Pozwala ona nie tylko zmierzyć się z doświadczeniem sterowania samolotem, ale także rywalizować z innymi użytkownikami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *